Márk nagyon erős. A vonat ablaka meg nem rúg vissza.

2018.08.04

A 21 éves fiatalember egy vonatablakon vezette le a feszültséget, az egri állomáson volt nagyon erős.

A füzesabonyi Gy. Márkot azzal gyanúsítják a nyomozók, hogy május 4-én 20 óra 30 perc körül kirúgta az egyik várakozó szerelvény személyszállító kocsijának ablakát az egri vasútállomáson.

A járőrök a bejelentést követően a helyszínen elfogták a 21 éves férfit és előállították a városi rendőrkapitányságra, ahol kihallgatásakor beismerő vallomást tett.

Az egri rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát és vádemelést javasolnak.

az eredeti hír itt elérhető